Najlepsze hotele w Tatrach 2023

Tatry to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, z imponującymi krajobrazami i niezapomnianą atmosferą. To idealne miejsce na wakacje dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, a także dla tych, którzy pragną wyciszenia i relaksu w pięknej górskiej scenerii.

W Tatrach można zobaczyć malownicze doliny, masywy górskie, jeziora i wodospady, a także poznać kulturę i tradycje góralskiej społeczności. Tatrzański Park Narodowy oferuje wiele szlaków turystycznych dla amatorów pieszych wycieczek, a także tras narciarskich dla miłośników sportów zimowych.

Bez względu na to, czy jesteś turystą, który preferuje wspinaczkę po górach, czy też ceni sobie spokojny odpoczynek w pięknej scenerii, Tatry to miejsce, którego nie możesz przegapić.

Gdzie się zatrzymać jadąc w Tatry?

Poniżej przedstawiamy Ci naszą subiektywną listę najlepszych hoteli w Tatrach (kliknij w interesujący Cię obiekt, żeby przenieść się do jego opisu):

1. Bachleda Resort

2. Belvedere Resort & SPA

3. Grand Hotel Stamary

4. Hotel Cracus Zakopane

5. Hotel Nosalowy Dwór

Booking.com

1. Hotel Bachleda Resort

hotel bachleda zew

Hotel Bachleda to miejsce, które z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo. Wspaniałe położenie w samym sercu Tatr, piękne widoki oraz profesjonalna obsługa to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że nasz hotel jest idealnym miejscem dla każdego, kto pragnie odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zarezerwowania już teraz pobytu w Hotelu Bachleda.

Nasz opis: Hotel Bachleda Resort

Podstawowe informacje:

Średnia ocen na Google: 4.7

Adres:

ul. Tetmajera 16, 34-500 Zakopane

Rezerwacje:

+48 18 20 23 123

rezerwacja@bachledaresort.pl

2. Hotel Belvedere Resort & SPA

 

belvedere-hotel

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.

Nasz opis: Hotel Belvedere Resort & Spa

Podstawowe informacje:

Średnia ocen na Google: 4.5

Adres:

ul. Droga do Białego 3
34-500 Zakopane

Rezerwacje:

+48 18 54 44 333

rezerwacja@hotelbelvedere.pl

3. Grand Hotel Stamary

hotel_stamary_zakopane0002

Grand Hotel Stamary, to wyjątkowy hotel z historią, co potwierdzają wysokie oceny wśród gości. Te opinie, to wynik indywidualnego podejścia do każdego klienta, serwisu na najwyższym poziomie, doskonałej jakości używanych produktów, wykwintnej kuchni, dyskretnej opieki i profesjonalnego wsparcia klienta przez personel, serdecznej gościnności, troski o każdy szczegół oraz realizowania nawet najbardziej niestandardowych życzeń.

Podstawowe informacje:

Średnia ocen na Google: 4.7

Adres:

ul. T. Kościuszki 19
34-500 Zakopane

Rezerwacje:

+48 18 20 24 510

hotel@stamary.pl

4. Hotel Crocus Zakopane

hotel crocus zakopane

Hotel Crocus jest więc idealnym wyborem dla tych, którzy przykładają wielką wagę do miejsca, w którym chcą odpoczywać, bądź zorganizować dowolnego rodzaju wydarzenie.

Podhale i wyrastające nad nimi Tatry oraz urokliwe Zakopane to jedna z niepowtarzalnych okolic w naszym kraju. Wybierając hotele i analizując ceny warto zadbać o to, by wizyta w niej mogła odbywać się w doskonałych warunkach. Zapewnia to Hotel Crocus, zachowując jednocześnie atrakcyjny jak na wysoki standard swojej oferty cennik.

Podstawowe informacje:

Średnia ocen na Google: 4.7

Adres:

ul. Chałubińskiego 40
34-500 Zakopane

Rezerwacje:

+ 48 18 20 26 500

recepcja@hotelcrocus.pl

5. Hotel Nosalowy Dwór

hotel nosalowy dwór

Poznaj atuty największego resortu pod Tatrami. Nosalowy Dwór to więcej niż kompleks hotelowy położony nieopodal Centrum Narciarskiego Nosal, to przestrzeń wypoczynku. Przestrzeń, gdzie tworzą się emocje, zaś oferty dopasowują się do indywidualnych oczekiwań Gości.

Podstawowe informacje:

Średnia ocen na Google: 4.6

Adres:

ul. Balzera 21d

34-500 Zakopane

Rezerwacje:

+ 48 18 20 22 400

rezerwacje@nosalowy.pl

Poczytaj o Tatrach:

Hotel ze SPA w Zakopanem – Wybieramy Najlepsze

Hotel ze SPA w Zakopanem – Wybieramy Najlepsze

Hotel ze SPA w Zakopanem - Wybieramy Najlepsze Pomysł na wypoczynek w pięknych, górskich okolicach? Zakopane to miejsce, które łączy w sobie atrakcyjne krajobrazy, lokalną kulturę oraz doskonałe warunki do relaksu. Wśród licznych atrakcji, coraz popularniejsze stają...

Hotele przyjazne psom w Tatrach 2023

Hotele przyjazne psom w Tatrach 2023         Podróżowanie z psem może stanowić wyzwanie, ale i miłą przygodę. Należy jednak pamiętać, że nasze czworonogi mogą odczuwać stres, zatem warto zapewnić im komfort i należytą opiekę w czasie podróży. Przed...

Tatry z psem – co powinniśmy wiedzieć

Tatry z psem – co powinniśmy wiedzieć

Tatry z psem - wszystko co musisz wiedzieć w 2023 Tatry to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, z imponującymi krajobrazami i niezapomnianą atmosferą. To idealne miejsce na wakacje dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, a także dla...